Dit is

Giulia

Maak kennis met Giulia Lufino, erkend chiropractor bij IN SYNERGY Kinetische Chiropractie en Acupunctuur in Groningen.

Giulia Lufino D.C.

Giulia is geboren in het noorden van Italië. Sinds 2013 woont zij in Nederland en beheerst de Nederlandse taal goed. Giulia is afgestudeerd chiropractor en is gespecialiseerd in de behandeling van vrouwen tijdens en na hun zwangerschap. Ook baby’s en opgroeiende kinderen zijn bij haar in professionele en veilige handen.

  • Studie: Master of Chiropractic – Bournemouth University in Engeland
  • Specialiteiten: behandeling van vrouwen tijdens en na de zwangerschap en in de behandeling van baby’s en opgroeiende kinderen
  • Kennis delen: geven van internationale post-graduate trainingen in haar vakgebied aan andere therapeuten
  • Talen: Italiaans, Engels en Nederlands

Giulia is actief lid van de Stichting Nationaal Register voor Chiropractoren (SNRC) en de beroepsvereniging Christelijke Chiropractoren Associatie (CCA).

“Vrouwen die denken dat niets ze écht meer kan helpen, weer vertrouwen teruggeven en zien hoe ze na een behandeling opbloeien, is een van de mooiste beloningen in mijn werk”

Ons

Team

Martijn Kema

Dit is Martijn Kema, chiropractor en acupuncturist bij IN SYNERGY Kinetische Chiropractie en Acupunctuur...

Lees meer

Matthew Petzer

Dit is Matthew Petzer, chiropractor bij IN SYNERGY Kinetische Chiropractie en Acupunctuur in Groningen.

Lees meer

Leonie

Dit is Leonie, praktijkmanager bij IN SYNERGY Kinetische Chiropractie en Acupunctuur in Groningen.

Lees meer

Irina

Dit is Irina, frontoffice medewerker bij IN SYNERGY Kinetische Chiropractie en Acupunctuur in Groningen.

Lees meer

Anja

Dit is Anja, frontoffice medewerker bij IN SYNERGY Kinetische Chiropractie en Acupunctuur in Groningen.

Lees meer

Onze

Blogs

Wat als hoe wij denken over pijn niet klopt?

Lees meer

Waarom zwakke spieren niet altijd de oorzaak zijn van rugklachten

Lees meer

In welke positie leg ik mijn kind neer? Deel 2: op de buik

Lees meer